اختتامیه نخستین رویداد نقاشی و خط نگاره های عاشورایی شهرداری لاهیجان برگزار شد

اختتامیه نخستین رویداد نقاشی و خط نگاره های عاشورایی شهرداری لاهیجان با عنوان نشان عاشقی در حاشیه شمالی استخر برگزار شد.

پرتو خبر /به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، روح الله بخشی نژاد، فرماندار شهرستان، رضا زنده دل، شهردار، محمد ایدرم، رییس شورای اسلامی شهر و جمعی از اعضای شورا، ضمن بازدید از غرفه های رویداد نقاشی و خط نگاره های عاشورایی از تلاش هنرمندان برای مشارکت در فضاسازی شهر همزمان با ایام محرم قدردانی کردند.

رضا زنده دل، شهردار لاهیجان در حاشیه این رویداد گفت: به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم، شهرداری لاهیجان با هدف مشارکت هنرمندان در فضاسازی شهری با دعوت از دانشجویان گرافیک دانشگاه آزاد اسلامی و هنرمندان تجسمی، زمینه برگزاری یک رویداد شهری را فراهم ساخت.

وی افزود: در این رویداد تعداد 10 نفر از دانشجویان و هنرمندان در حوزه هنر نقاشی و نقاشی‌خط و گرافیک محیطی، آثاری با موضوع محرم و امام حسین (ع) خلق کردند.

وی اضافه کرد: این المان ها پس از پایان رویداد در نقاط مختلف شهر لاهیجان نصب خواهد شد.

در ادامه، هنرمندان شرکت کننده در نخستین رویداد نقاشی و خط نگاره های عاشورایی شهرداری لاهیجان از سوی فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مورد تجلیل قرار گرفتند.

آمنه جعفری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خبر مهم درباه حقوق کارمندان / یک تغییر اساسی

د تیر 18 , 1403
در مصوبه گذشته حقوق و دستمزد هیئت وزیران بندی وجود داشت که امکان تفسیر و سوء استفاده را فراهم می‌کرد که با نظر معاونت حقوقی ریاست جمهوری اصلاح شد.

مدیر مسئول:آمنه جعفری

سردبیر:مجید حسن دخت

پایگاه خبری پرتوخبر با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. شماره ثبت: 88120 شماره تماس: 09112454807

دسترسی های سریع