آذری جهرمی:از لیست نهایی کاندیداها متعجب خواهید شد!

محمد آذری جهرمی اعلام کرد: از لیست نهایی کاندیداها متعجب خواهید شد! امروز انصرافی‌ها «ردصلاحیت‌‌شدگان اطلاع یافته» به صف می‌شوند!

محمد آذری جهرمی اعلام کرد: از لیست نهایی کاندیداها متعجب خواهید شد! امروز انصرافی‌ها «ردصلاحیت‌‌شدگان اطلاع یافته» به صف می‌شوند!

تصویر از لیست نهایی کاندیداها متعجب خواهید شد!

به گزارش سایت خبری پرسون، در پی انصراف داود منظور و محمد رویانیان، امروز محمدمهدی زاهدی وزیر علوم در دولت احمدی‌نژاد و نماینده سابق مجلس هم از داوطلبی کاندیداتوری انتخابات ریاست‌جمهوری انصراف داد.

گفتنی اینکه، محمد آذری جهرمی از حقوق‌دانان اصولگرا و نزدیک به شورای نگهبان، بامداد امروز در یک اتاق کلاب‌هاوسی اعلام کرد امروز یکشنبه بسیاری از داوطلبان اعلام انصراف خواهند داد! او البته گفت از لیست نهایی کاندیداها وقتی منتشر شود هم متعجب خواهید شد. او اما از حاضران در اتاق درخواست کرد درباره علت و علل این موضوع از او سوال نپرسند!

منبع: خبرآنلاین

آمنه جعفری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لنگرود : تنها کارگاه حوله بافی استان در شهر شلمان افتتاح خواهد شد

ی خرداد 20 , 1403
رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی وگردشگری درگفت و گو با خبرنگار پرتو با اشاره به فعالیت ۶۰۰نفر در حوزه صنایع دستی شهرستان لنگرود اظهار کرد: از این تعداد که مجوز فعالیت در رشته‌های مختلف صنایع دستی را دارندتاکنون ۱۶۴ نفر تحت پوشش بیمه قرار گرفتند. حسین عابد چافی […]

مدیر مسئول:آمنه جعفری

سردبیر:مجید حسن دخت

پایگاه خبری پرتوخبر با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. شماره ثبت: 88120 شماره تماس: 09112454807

دسترسی های سریع