سرهنگ پاسدار علی مهدی پور فرمانده سپاه ناحیه املش در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

سرهنگ پاسدار علی مهدی پور فرمانده سپاه ناحیه املش در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.متن پیام به شرح ذیل است.

🔹اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.

🔸مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می فرمایند: روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی سازمانها از یک سو و ازسوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسائلی است که در آن نهاد می گذرد.و در جایی دیگر اینطور بیان کردند که روابط عمومی ها به طور هنرمندانه اطلاع رسانی کنند تا مردم با جان و دل بپذیرند. روابط عمومی به واقع نهادی است ‌که فعالیت ها و زحمات رو به عرصه ی ظهور می کشاند و تمام زحمات را خلاقانه به نمایش می گذارد که بسیار کار دشواری است و این یک هنر است.

🔹اینجانب از طرف کلیه ی همکاران و بسیجیان سپاه‌ ناحیه املش، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به زحمت کشان عرصه ی روابط عمومی و ارتباطات تبریک عرض می نمایم و آرزوی موفقیت و سربلندی را برای این عزیران از خداوند متعال خواستارم.

🔻سرهنگ علی مهدی پور
فرمانده سپاه شهرستان املش

آمنه جعفری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جشنواره ملی گل گاوزبان در روستای زیاز اشکورات رودسر برگزارشد

چ اردیبهشت 27 , 1402
به شکرانه برداشت گیاه دارویی گل گاوزبان درفصل بهار وبه پاس زحمات مردم سخت کوش و پرتلاش منطقه اشکورات رودسر،جشنواره ای باعنوان جشنواره گل گاوزبان اشکورات رودسر برگزارشد.صالح محمدی مدیرکل جهادکشاورزی گیلان در جشنواره گل گاوزبان زیاز رودسرگفت: این جشنواره ها درجهت معرفی پتانسیل های کشاورزی موجوددراستان برگزار می شود. […]

مدیر مسئول:آمنه جعفری

سردبیر:مجید حسن دخت

پایگاه خبری پرتوخبر با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. شماره ثبت: 88120 شماره تماس: 09112454807

دسترسی های سریع