فرمانده سپاه ناحیه املش طی پیامی به مناسبت ۱۶ اردیبهشت روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ راتبریک گفت

سرهنگ پاسدار علی مهدی پور فرمانده سپاه ناحیه املش طی پیامی به مناسبت ۱۶ اردیبهشت روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ را به خانواده بزرگ هلال احمر تبریک گفت.

سپاه مهدی پور:
🔰به گزارش پرتوخبر به نقل از خبرگزاری بسیج ، سرهنگ پاسدار علی مهدی پور فرمانده سپاه ناحیه املش طی پیامی به مناسبت ۱۶ اردیبهشت روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ را به خانواده بزرگ هلال احمر تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

🔻هر زمان سخن از مفاهیمی چون ایثار،از جان گذشتگی و مهربانی به میان می آید بدون تردید نام جمعیت هلال احمر و رادمردان و شیر زنان آن به ذهن ها متبادر می گردد،آری سخن از انسانهای پاک و وارسته ای است که با دست های پر تلاش سینه های لبریز از امید؛ دل های سر شار از شور یاری همچون فرشتگان بی هیچگونه منت سر بر فرمان خدا نهاده و از جان و دل به کمک نیازمندان و امدادطلبان می‌شتابند.

🔹لیکن برای خود لازم می دانم به مناسبت ۱۶ اردیبهشت روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ ، مراتب تشکر و تقدیر خود را از خدمات و زحمات ارزنده و بی شائبه خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر شهرستان املش اعلام نمایم و امید است با استعانت از پروردگار متعال و در سایه عنایت و توجهات حضرت ولیعصر (ع) با همکاری و همدلی تمامی شما تلاشگران عرصه احسان ، بشر دوستی و نیکو کاری شاهد توفیقات بیشتر و موفقیت های عظیم تری در راستای انجام ماموریت ها و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

سرهنگ علی مهدی پور
فرمانده سپاه شهرستان املش

🆔 @Kochektarin_sardar

آمنه جعفری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برگزاری نشست مشترک ملاقات مردمی شهرداری و شورای اسلامی شهر لنگرود با شهروندان

د اردیبهشت 18 , 1402
برنامه ریزی دقیق تر مجموعه شورای اسلامی شهر وشهردار برای رفع چالش های موجود در شهر و رفاه حال شهروندان

مدیر مسئول:آمنه جعفری

سردبیر:مجید حسن دخت

پایگاه خبری پرتوخبر با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. شماره ثبت: 88120 شماره تماس: 09112454807

دسترسی های سریع