سپاه مهدی پور: 🔰 پیام تبریک فرمانده سپاه شهرستان املش به مناسبت هفته بسیج سازندگی

سپاه مهدی پور:
🔰 پیام تبریک فرمانده سپاه شهرستان املش به مناسبت هفته بسیج سازندگی

سرهنگ پاسدار علی مهدی پور به مناسبت ۱۷ اردیبهشت هفته بسیج سازندگی و روز خدمت جهادی پیامی را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه املش متن این پیام به شرح زیر است:

🔻در هفدهمین روز از اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۹ با تدبیر هوشمندانه سکاندار حکیم و بصیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) بسیج سازندگی تشکیل شد تا بازویی توانمند برای هر چه بارورتر شدن درخت تنومند انقلاب اسلامی باشد.

🔹بسیج سازندگی تشکیل شد تا امید به آینده در دل مستضعفین جامعه که به فرموده امام راحل عظیم الشان، همان ولی نعمتان انقلابند، روشنایی افکند و بار دیگر شجره طیبه بسیج در قامتی نو به عنوان حامی نظام و انقلاب به وی‍ژه در برهه ها و مقاطع حساس به رسالت های خطیر خود جامه عمل بپوشاند.

🔸بسیج سازندگی با حمایت از گروه های جهادی از زمانی که کشور با ویروس منحوس کرونا دست و پنجه نرم کرده، بار دیگر برگ زرینی از خدمت به مردم ایران اسلامی را در دفتر انقلاب ورق زده و با فعال سازی گروه های جهادی مدافع سلامت به مقابله با ویروس کرونا شتافته است. فعالیتی که از حضور در بیمارستان ها و پشتیبانی ها در تهیه ماسک و گان های بهداشتی گرفته تا تولید مواد ضد عفونی، از تهیه و توزیع بسته های معیشتی گرفته تا ضدعفونی منازل بیماران و محرومین نیازمند، حضوری که با ایثار و از خودگذشتگی یکایک این جهادگران شکل گرفت تا اجازه ندهند ویروس منحوس در کشور و شهرستانمان بحران‌های عمیقی که کشورهای بزرگ دنیا با آن مواجه شدند را ایجاد نماید.

🔹 بسیج سازندگی در ساخت مسکن محرومین، تهیه و توزیع بسته های معیشتی ، خدمت رسانی در زمان بحران ها همانند سیل زلزله با بسیج امکانات به کمک محرومین شتافته است .همچنین در شرایط خاص نبرد اقتصادی با دشمنان ملت نیز جهادگران بسیج سازندگی با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) وارد عرصه تولید و اشتغالزایی شدند تا در جنگ نابرابر اقتصادی که دشمنان نظام برای به زانو در آوردن ملت شریف ایران علم کردند جانانه مقابله کنند.

🔸اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بسیجیان جان برکف گروه های جهادی از جمله سه بسیجی جهادگر آسمانی استان گیلان (مهندسین عبدالرضا حاجی پور ، میثم دهقان پور و سیدمجتبی غیاثی) که از فرزندان املش قهرمان میباشند و فرارسیدن سالروز تاسیس سازمان بسیج سازندگی را خدمت جهادگران این سازمان تبریک عرض کرده و با تقدیر و تشکر از زحماتشان، توفیقات روز افزون همه عزیزان را در راه انجام وظایف و رسالت های محوله، از درگاه ایزد منان مسالت داریم.

سرهنگ پاسدار علی مهدی پور
فرمانده سپاه شهرستان املش

🆔 @Kochektarin_sardar

آمنه جعفری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فرمانده سپاه ناحیه املش طی پیامی به مناسبت ۱۶ اردیبهشت روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ راتبریک گفت

ی اردیبهشت 17 , 1402
سرهنگ پاسدار علی مهدی پور فرمانده سپاه ناحیه املش طی پیامی به مناسبت ۱۶ اردیبهشت روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ را به خانواده بزرگ هلال احمر تبریک گفت.

مدیر مسئول:آمنه جعفری

سردبیر:مجید حسن دخت

پایگاه خبری پرتوخبر با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. شماره ثبت: 88120 شماره تماس: 09112454807

دسترسی های سریع