فرماندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات لنگرود گفت: کمیته امحا شهرداریها برای کنترل تبلیغات در ستادهای انتخاباتی تشکیل شد و نقاطی برای تبلیغات نامزدها در سطح شهر در نظر گرفته شده است که اعضای ستادها و هواداران آنها تنها مجاز به تبلیغات در نقاط مجاز مورد نظر هستند.

به گزارش پرتو خبر ، یکی از نامزدهای انتخابات رشت که تبلیغات گسترده خود را از چندین ماه پیش آغاز کرده ، این روزها مبالغ فراوانی را صرف هزینه های تبلیغاتی رسانه ای ،برپایی میتینگ های تبلیغاتی ،جلسات نهار و شام در بخش های شهرستان رشت می کند.

معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست معتقد است که موضوع فرونشست زمین در دریای خزر خیلی مطرح نیست و در حد یک فرضیه است.

رضا زنده دل شهردار لاهیجان‌ اعلام کرد: در ادامه‌ پروژه احداث مسیر پیاده و دوچرخه سواری تالاب حاجی آباد، عملیات نصب کفپوش بتنی پیاده راه این تالاب آغاز شد.

کتابخوانی از جمله مهارت‌هایی است که همهٔ ما کم‌و‌بیش به آن نیازمندیم. نمی‌شود به توسعه فردی علاقه داشته باشیم و برای کتاب و کتابخوانی وقت نگذاریم. این حرف بدیهی است و همه آن را تأیید می‌کنیم. در عین حال اگر بخواهیم با خودمان صادق باشیم، می‌بینیم که معمولاً برای خواندن […]

مدیر مسئول:آمنه جعفری

سردبیر:مجید حسن دخت

پایگاه خبری پرتوخبر با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. شماره ثبت: 88120 شماره تماس: 09112454807

دسترسی های سریع