فرمانداررودسردرنشست رفع مشکلات روستاهای بخش کلاچای که باحضورحجت الاسلام رضازاده امام جمعه بخش کلاچای،علیزاده بخشدار کلاچای،اعضای شورای این بخش وتنی چنداز مدیران شهرستان رودسر درسالن اجتماعات بخشداری کلاچای برگزارشد،بیان کرد: زمان اینکه مدیران اقدام به کارنکنند،به سرآمده است.مدیران شهرستان باید روحیه جهادی داشته باشند.محمدرضا شهاب زاده فرمانداررودسر درنشست رفع موانع […]

راز یک هوس دومین ساخته یاسرفقیهی بعد از فیلم بلند پرمخاطب بوسه درباران است که به معظلات اجتماعی وسو استفاده از جوانان در سینما و موسیقی پرداخته بود. مدت زمان فیلم کوتاه رازیک هوس ۳۰ دقیقه می باشد.

به موازات آوار شدن ساختمان متروپل در آبادان ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده است که شخصی با هویت سعید حافظی یکسال پیش با توضیحات فنی- تخصصی راجع به خطرات احتمالی برج دوقلو متروپل هشدار داده، راجع به عدم رعایت استانداردهای فنی و تخصصی در ساخت چنین برجی بنا به نکات تخصصی- مهندسی لازم‌الرعایه به متصدیان امر تذکر می‌دهد.

روش‌های کاشت زعفران مختلف بوده و انواع متفاوتی دارد، که یکی از آن ها کاشت زعفران در گلدان است. بسیاری از افراد هستند که شرایط کشت در مزرعه یا زمین‌هایی با متراژ بالا را ندارند ولی علاقه بسیار زیادی به کشت زعفران دارند، که در اینجا راه حل کاشت زعفران در گلدان برای آن ها جوابگو است.

مدیر مسئول:آمنه جعفری

سردبیر:مجید حسن دخت

پایگاه خبری پرتوخبر با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. شماره ثبت: 88120 شماره تماس: 09112454807

دسترسی های سریع